Basseinitehnika OÜ
Avalehele Sisukaart Prindi
Tooted

Tooted

Koagulant Solufloc

Tootekood: 830101
Tootja: Melspring

SOLUFLOC - koagulant  kasutamiseks basseinivees

 

Toimeaine: Alumiiniumsulfaat

 

TOIME: Muudab häguse vee selgeks ja võimaldab vähendada basseinivette lisatava kloori kogust. Solufloc seob üliväikesed hõljuvad osakesed suuremateks tompudeks, mis jäävad filtrisse kinni ja eemaldatakse sealt filtripesu käigus.

 

KASUTAMINE:

  1. Kontrolli, et pH ja kloor on normis, vajadusel tee kloorišokk.
  2. Aseta kotike skimmeri korvi.
  3. Tee filtrile kindlasti tagasipesu.
  4. Jätka normaalset filtreerimist.

 

24 tundi peale kotikese asetamist skimmerisse tuleb teha filripesu. Kui basseinivesi on väga hägune, tuleb regulaarselt jälgida filtri manomeetrit ja vajadusel teha filtripesu

Solufloci kotike lahustub vees 10-15 päeva jooksul. Üks kotike on ettenähtud 20 – 40 m³ vee kohta. Lahustuvus oleneb vee temperatuurist ja vee filtreerimise ajast. Lahustunud olekus kestab koagulandi toime kuni üks kuu, olenevalt vee seisukorrast. Lisa ainet vette , mitte vastupidi. Hoida kuivas ja jahedas hästi ventileeritavas ruumis. Kahjulik allaneelamisel. Ärritab silmi ja hingamiselundeid.

 

TÄHELEPANU! Ärritav! Keskkonnaohtlik! Kemikaal ja tema pakend kõrvaldada kui ohtlikud jäätmed!

 

Kokkupuutel süttiva ainega võib põhjustada tulekahju. Kahjulik allaneelamisel. Kokkupuutel hapetega eraldub mürgine gaas. Ärritab silmi ja hingamiselundeid. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Hoida kuivana. Silmasattumise korral loputage koheselt rohke veega ning pöörduge arsti poole. Tulekahju ja / või plahvatuse korral vältida suitsu sissehingamist. Kemikaal ja pakend kõrvaldada kui ohtlikud jäätmed. Mitte segada teiste ainetega. Hoida jahedas, kuivas ja hästi ventileeritavas kohas.

 

Käitlemisel täita ohutusnõudeid! Enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga!

Hind:
21.00 €
Hinnad on orienteeruvad ning võivad muutuda.

Toote otsing

Märksõna:
Kategooria:
Tootja: