Basseinitehnika OÜ
Avalehele Sisukaart Prindi
Tooted

Valmisbasseinid

Pakume Saksa tootja MTH Sunnypool valmisbasseine, mis tänu oma lihtsale konstruktsioonile võimaldavad kiiret paigaldust ning on väga vastupidavad. Bassein koosneb terasplekist seinast, mis kinnitatakse vormi hoidvale liistule, ning sisse asetatakse kilekott, mille ülemine äär kinnitatakse samuti spetsiaalse liistuga konstruktsioonipleki ülemise ääre külge. Basseini lihtsam paigaldusviis eeldab ainult tasast ja siledat aluspinnast.

 

Basseini lihtsaimad mudelid on ümarad, 8-kujulised ja ovaalsed. Basseinide seina kõrgus on kas 1,2 m või 1,5 m, kile paksusega 0,6 mm, 0,75 mm ja 0,8 mm. Erinevatele kile paksustele on saadaval ka ei värvitoone.

 

Ümara ja 8-kujulise basseini paigaldusviis on kõige lihtsam, paigaldada võib nii pinnasele kui pinnasesse, viimasel juhul tuleb siiski korpust kaitsta talviste pinnase liikumiste vastu.

 

 

Ovaalseid basseine võib samuti paigaldada nii pinnasepealsete kui pinnasesse süvistatult. Kuid siin on nõutav kindlasti külgmiste tugimüüride olemasolu, et bassein ovaalset vormi hoiaks. Neid võib kas laduda kivist või valada betoonist.

 

 

 

 

 

 

 

MTH Sunnypools pakub ka tugevamaid konstruktsioone, mis nõuavad kindlasti betoneeritud põhja, mille külge kinnitatakse terasest elemendid. See võimaldab suurtes piirides kohandada basseini suurust vastavalt oma individuaalsetele vajadustele ja võimalustele, lisaks on võilamik kasutada mitmeid eri trepielemente.

 

 

Tootekataloog on alla laetav siit

 

Kõikidele basseinitüüpidele komplekteerime vastavalt vajadusele vee puhtust tagava filtrisüsteemi ja vastavalt soovidele vee soojendamisvõimalused, redelid, valgustid, katted jne. Küsi pakkumist!

Toote otsing

Märksõna:
Kategooria:
Tootja: